5600cd/sqm Şeffaf Esnek LED Ekranı P3.91-p7.82 Dış Açık Şeffaf LED Video Duvarı
Dış Açık LED Ekranı
417 görüşler
Şimdi iletişime geçin
Ziyaretçi Mesajları MESAJ BIRAKIN
Şimdi iletişime geçin
Daha Fazla Bilgi
İlgili Videolar
Kiralık Esnek Şeffaf LED Film Ekranı 5600cd/sqm 3D Şeffaf LED Duvar Ekranı 00:04
Kiralık Esnek Şeffaf LED Film Ekranı 5600cd/sqm 3D Şeffaf LED Duvar Ekranı
Dış Açık LED Ekranı
P3.91-P7.82 Kiralık Esnek LED Şeffaf Film Ekranı / Şeffaf LED Video Duvarı 00:15
P3.91-P7.82 Kiralık Esnek LED Şeffaf Film Ekranı / Şeffaf LED Video Duvarı
İç Mekan Kullanımı İçin Ultra İnce HD Üç Katlı Ayaklı LED Poster Ekran ve GOB LED Ekran 00:23
İç Mekan Kullanımı İçin Ultra İnce HD Üç Katlı Ayaklı LED Poster Ekran ve GOB LED Ekran
LED Poster Ekranı
LED Poster Ekranı
GOB P1.2 P1.5 P1.8 P2.5 Kapalı Katlanabilir LED Poster Ekranı 2MM Piksel 1200cd/sqm Parlaklık ve 640*1920mm Panel Boyutu 00:18
GOB P1.2 P1.5 P1.8 P2.5 Kapalı Katlanabilir LED Poster Ekranı 2MM Piksel 1200cd/sqm Parlaklık ve 640*1920mm Panel Boyutu
P3.91 İnteraktif LED Yer Ekranı 250mmx250mm Panel İç / Dış İç 00:30
P3.91 İnteraktif LED Yer Ekranı 250mmx250mm Panel İç / Dış İç
Dans Yeri LED Ekranı
7000 cd/m2 Dış Ev Kiralık LED Ekran P2.6 P2.9 Video Resimle Grafik Metin Mesajı 00:51
7000 cd/m2 Dış Ev Kiralık LED Ekran P2.6 P2.9 Video Resimle Grafik Metin Mesajı
Dış Mekan Kiralık Led Ekran
P2 P3 P4 Dijital LED Reklam Panosu Yerüstü LED Ekran Posteri 00:20
P2 P3 P4 Dijital LED Reklam Panosu Yerüstü LED Ekran Posteri
Yüksek çözünürlüklü iç LED ekran Video duvarı, 3.91mm piksel pitch 1920Hz yenilenme hızı ve 100000 saatlik ömür süresi ile 00:18
Yüksek çözünürlüklü iç LED ekran Video duvarı, 3.91mm piksel pitch 1920Hz yenilenme hızı ve 100000 saatlik ömür süresi ile
İçerideki LED ekran
1500cd/sqm İç mekan sabit LED ekranı P2.5 P3 P4 Video duvar LED ekranı 01:01
1500cd/sqm İç mekan sabit LED ekranı P2.5 P3 P4 Video duvar LED ekranı
Kapalı sabit led ekran
P3.91 1920Hz/3840Hz Yenilenme Hızı 3.91mm'lik Pixel Pitch ve 500*500mm/500*1000mm Kabine Boyutu ile Dışarıda Kiralık LED Ekran 00:18
P3.91 1920Hz/3840Hz Yenilenme Hızı 3.91mm'lik Pixel Pitch ve 500*500mm/500*1000mm Kabine Boyutu ile Dışarıda Kiralık LED Ekran
Dış Mekan Kiralık Led Ekran
3.91mm Piksel 1920Hz/3840Hz Yenileme Hızı CE ROHS FCC Sertifikalı LED Ekran Dışarıda Kiralama LED Video Duvarı 00:18
3.91mm Piksel 1920Hz/3840Hz Yenileme Hızı CE ROHS FCC Sertifikalı LED Ekran Dışarıda Kiralama LED Video Duvarı
Programlanabilir Esnek LED Ekranı Disko Işık Kulübü Sahne P4 P3 LED Esnek Modülü 00:11
Programlanabilir Esnek LED Ekranı Disko Işık Kulübü Sahne P4 P3 LED Esnek Modülü
Esnek LED Ekran
P4.81 LED Panel Screen Outdoor Rental LED Display 43264dots/M2 Sahne Konseri için 00:13
P4.81 LED Panel Screen Outdoor Rental LED Display 43264dots/M2 Sahne Konseri için
16 Tarama Modu İç mekan LED ekran paneli 500*500mm P3.91 Video Duvar Çıkarılabilir Panel 00:17
16 Tarama Modu İç mekan LED ekran paneli 500*500mm P3.91 Video Duvar Çıkarılabilir Panel